Hakkımızda

Hikayemiz

Güner ve Doğa. Gelecekte yollarının birleşeceğini bilmeden aynı mahallede, aynı apartmanda altlı üstlü büyüdüler. Üniversiteye kadar aynı okullara gittiler. Lise bitince, Güner İngiltere’ye mimarlık okumaya gitti. Doğa Kıbrıs’ta kalıp işletme okudu. Üniversiteden sonra ikisinin de hayatı İngiltere ve Kıbrıs arasında mekik dokumakla geçti. Aynı ülkede aynı zamanlarda bulunmamak kaydıyla ☺ Doğa organizasyon işleri yaptığı ilk şirketi Artview’i kurdu. Güner de mezun olup Kıbrıs’a dönmüştü ve Mağusa Sur İçi Geliştirme Projesi’ni düzenleyen UNDP’de mimarlık yapıyordu. O Kıbrıs’a döndüğü sırada Doğa, Universal Dance isimli organizasyonunu tanıtmak için İngiltere’ye gitti. Güner master yapmak için tekrar İngiltere’ye gittiğinde, Doğa çoktan Kıbrıs’a geri dönmüştü ve çeşitli ülkelerden 160 sanatçıyla iş ve dostluk yapma imkanı bulduğu 220 organizasyon yaptı. Bu arada Güner İngiltere’deki master programını tamamlamıştı ve HTA Architect firmasında mimarlık yapıyordu. Üç yılda iki proje yarışması kazanıp 4870 konut tasarımına imzasını attı. Güner 2010 yılında Kıbrıs özlemiyle ülkesine döndüğünde, bir … akşamı Doğa’yla tekrar karşılaştı. Bu karşılaşma, birlikte geçen çocukluklarından yıllar sonra, hayatlarını birleştirmelerine giden yolun da başlangıcı oldu. Mine Apartmanı'nda Change Taranding Limited şirketini kurduklarında artık hem iş ortağı hem de aile olmuşlardı. Güner mimarlık ve mobilya tasarımı yaparken, doğa organizasyon işlerine devam ediyordu. Şirketlerinin ismini Change koymuşlardı ve her zaman değişime inanmışlardı. 2012 yılında Türkiye' nin en büyük kuruluşu Koç Holding'in Yönetim Kurulu Başkanı'nın eşi Sayın Caroline Koç’un kurmuş olduğu Selamlique Istanbul Türk Kahveleri'nin Kıbrıs temsilciliğini aldılar. 2013 yılında ilk mağazalarının açılışını bizzat Caroline Koç yaptı. Ardından yine Caroline Koç'a ait Cezbeli Türk Kahveleri’nin temsilciliklerini alarak iş alanlarını genişlettiler. 2016 yılında, 159 ülkede faaliyet gösteren ve Vivident, Mentos, Chupa Chups ve Big Babol gibi dünyaca ünlü markaları yaratan Perfetti Van Melle'in temsilciliğini alarak şirketlerini sadece Türkiye'nin değil dünyanın önde gelen markalarının temsilcisi haline getirdiler. Bütün bunlar olurken Güner ve Doğa anne baba olmanın da mutluluğunu tattılar ve 2014’de dünyaya gelen kızlarına, tekrar karşılaştıkları yer olan Sahil ismini verdiler. Birbirlerine olan sevgileri Sahil ile birlikte derinleşerek devam ediyor .

Misyon-Vizyon-Değerlerimiz

Misyon

Kendi tükettiğimiz, çocuğumuza yedirip içirdiğimiz, özlemini duyduğumuz ve daha iyi hizmet vereceğimize inandığımız ürünleri tüketiciyle buluşturmak ve birlikte çalıştığımız tüm iş sahiplerini en az bizim kadar mutlu edecek, işlerini kolaylaştıracak şekilde piyasaya dağıtmak.

Vizyon

Kıbrıs'ta sektörel değişimi başlatan, lider, dürüst, kaliteli, yenilikçi, genç, enerjik, pozitif, yapıcı, rekabetçi ve eğlenceli kelimeleriyle anlatılan, personelin çalışmak için yarıştığı, marketlerin vazgeçilmezi ve tüketicinin güvendiği şirket olmak.

Değerlerimiz

Birbirimize olan sevgimiz. Saygımızı hep ön planda tutmamız. Ailemizin her şeyden önce gelmesi. Personelimizle bir aile olmamız. Dürüstlüğümüz. Personelimizin mutluluğunu en az başarısı kadar önemsememiz. Birbirimize olan bağımız. Sunduğumuz hizmet ve ürünlerimizin kalitesi. İşimize olan tutkumuz.

Birlikte çalıştığımız markalar